Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

Nasza wiedza i umiejętności poparte certyfikatami

certyfikat

Dążymy do tego, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie przez wykwalifikowany personel. Dlatego też ciągły rozwój poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju szkoleniach jest dla nas niezwykle ważny. Dbamy o to, by wiedza z zakresu naszych zabiegów była cały czas aktualna.

Operator Medycznych Komór Hiperbarycznych

Fizjoterapeutka mgr Marta Kuśnierz szkoliła się na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu wiedzy oraz umiejętności praktycznych dotyczących fachowej obsługi komór hiperbarycznych do 3,5 ATA. Trwający ponad tydzień kurs obejmował szeroki zakres zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Od historii komór, przez fizykę hiperbaryczną, obliczenia matematyczne niezbędne do przeprowadzenia zabiegu, po ochronę przeciwpożarową. Zajęcia praktyczne polegały także na przeprowadzaniu różnych scenariuszy i symulacji dotyczących zabiegu tlenoterapii hiperbarycznej. Ponadto kurs zakończony był egzaminem praktycznym oraz teoretycznym.

Prowadzący

Szkolenie prowadził prof. Jacek Kot jeden z autorów Europejskiego Kodeksu Dobrej Praktyki w Terapii Tlenem Hiperbarycznym (A European Code of Good Practice for Oxygen Therapy).

Certyfikat

CERTYFIKAT

mgr Marta Kuśnierz

Jestem właścicielką Krakowskiego Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej. Jako fizjoterapeutka pracuję 14 lat. W swojej pracy łączę ciało z umysłem. Dokładnie analizuję wszystkie aspekty życia człowieka, czyli somę, psychę i polis. Oprócz indywidualnej pracy z pacjentem prowadzę także grupowe warsztaty i szkolenia z zakresu ergonomii miejsca pracy. Wykonuję także zabiegi mHBOT (łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej).

Krakowskie Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej

Zapraszamy na zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej.

Comments are closed.