Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

Odkrywamy nowe horyzonty w Krakowskim Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej: Szkolenie z wodoroterapii!

W Krakowskim Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej nasza pasja do zdrowia i dobrostanu prowadzi nas do nieustannego poszukiwania innowacyjnych metod leczenia. Dlatego jesteśmy dumni z ogłoszenia, że poszerzyliśmy swoją wiedzę o szkolenie z wodoroterapii. Mgr Marta Kuśnierz zdobyła certyfikat uczestniczenia w prestiżowym szkoleniu „H2 Consultant Certification” organizowanym przez Molecular Hydrogen Institute. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym entuzjazmem i wprowadzić Was w świat fascynującej wodoroterapii.

Wodoroterapia

Wodoroterapia, oparta na wykorzystaniu cząsteczek wodoru, to nowoczesne podejście do zdrowia i odnowy biologicznej. Badania naukowe pokazują, że wodór cząsteczkowy ma potencjał antyoksydacyjny, przeciwzapalny i regeneracyjny, co przekłada się na szerokie spektrum korzyści zdrowotnych. Ponadto działa on na poziomie komórkowym, pomagając w neutralizacji wolnych rodników i redukcji stanów zapalnych, które często są związane z różnymi schorzeniami.

Szkolenie z wodoroterapii „H2 Consultant Certification”

Wraz z uzyskanym certyfikatem „H2 Consultant Certification” jesteśmy dobrze wyposażeni w wiedzę i umiejętności, by efektywnie wykorzystać wodoroterapię w naszej praktyce. Podczas szkolenia pogłębialiśmy naszą wiedzę na temat korzyści zdrowotnych wodoru, metod administracji, odpowiednich dawek oraz potencjalnych zastosowań terapeutycznych. Dodatkowo szkolenie zakończył egzamin.

Teraz, jako Krakowskie Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej, możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową opiekę, łącząc tlenoterapię hiperbaryczną z wodoroterapią. Ta synergia pozwala nam na jeszcze skuteczniejsze wspieranie zdrowia i procesów regeneracyjnych naszych pacjentów.

Różne formy wodoroterapii

Wodoroterapia jest dostępna w różnych formach. Najpopularniejsze z nich to inhalacje wodorowe, woda bogata w wodór do spożycia, oraz aplikacje zewnętrzne (okulary wodorowe). Dzięki tej różnorodności mamy możliwość dostosowania terapii do indywidualnych potrzeb i celów pacjenta.

Zapraszamy do Krakowskiego Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Krakowskiego Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej i skorzystania z naszych usług. Nasz priorytet to Twoje zdrowie i samopoczucie. Dlatego ciągle poszerzamy naszą wiedzę i rozwijamy nasze umiejętności, aby zapewnić Ci najwyższą jakość opieki zdrowotnej.

Dołącz do naszej społeczności, odkrywaj potencjał wodoroterapii i ciesz się korzyściami, jakie może ona przynieść Twojemu zdrowiu.

Nasze placówki, w których dostępna jest wodoroterapia:

ul. Rzeczna 8/1
ul. Raciborska 17 (Pasaż Ruczaj)
ul. Koło Strzelnicy 3 (Szpital Ortopedicum)

12 312 07 37

Comments are closed.