Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

Komora Hiperbarczyna – Leczenie Raka – Opis Przypadku Sabriny Gauer

tlenoterapia

Komora Hiperbarczyna w Leczeniu Raka – Opis Przypadku Sabriny Gauer

Sabrina, która została zdiagnozowana z rakiem płaskonabłonkowym jamy ustnej w zaawansowanym stadium, stanęła w obliczu wyboru, który mógł zdecydować o jej przyszłości. Zamiast podążać wytyczoną ścieżką, zdecydowała się na odważne i kontrowersyjne podejście, wybierając terapię tlenową w komorze hiperbarycznej jako kluczowy element swojego planu leczenia raka.

Poniższy artykuł przedstawia jej osobistą podróż – od diagnozy, przez operację i ostateczne odkrycie alternatywnych metod leczenia, które pomogły jej nie tylko przeżyć, ale również odzyskać kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. To historia o sile wyboru, znaczeniu indywidualnej ścieżki każdego pacjenta i możliwościach, jakie niesie ze sobą holistyczne podejście do leczenia raka.

Diagnoza Raka i Wybór Metody Leczenia

W obliczu diagnozy raka, Sabrina Gauer z Rochester, N.Y., stanęła przed wyborem metody leczenia raka. Jesienią 2015 roku, po usunięciu dużego guza z jej ust, lekarze zalecili sześciotygodniową radioterapię – konwencjonalną metodę leczenia raka.

Operacja i Poszukiwanie Alternatywnego Leczenia Raka

Gauer opowiada: „Gdy przeprowadzili operację, usunęli połowę języka i 41 węzłów chłonnych po prawej stronie mojej szyi.” Była to konsekwencja diagnozy raka płaskonabłonkowego jamy ustnej w czwartym stadium. Jednak Sabrina nie była gotowa na radioterapię, co skłoniło ją do poszukiwania alternatywnych metod leczenia raka.

Terapia Tlenowa jako Opcja w Leczeniu Raka

Zamiast poddawać się radioterapii, Gauer zdecydowała się na terapię tlenową w komorze hiperbarycznej jako formę leczenia raka. „Zamiast sześciu tygodni radioterapii, miałam sześć tygodni terapii hiperbarycznej,” mówi. Terapia ta nie jest jeszcze powszechnie uznawana jako standard w leczeniu raka, ale dla Sabriny była to wybrana ścieżka.

Ostrzeżenia FDA Dotyczące Leczenia Raka

FDA podkreśla, że terapia tlenowa w komorze hiperbarycznej nie jest klinicznie udowodniona jako skuteczna metoda leczenia raka. Uniwersytet Medyczny w Rochester również ostrzega, że nie jest ona zalecana ani zatwierdzona przez FDA do leczenia raka.

Indywidualna Ścieżka w Leczeniu Raka i Holistyczne Podejście

Mimo to, Gauer podkreśla, że każdy pacjent raka ma prawo do wyboru własnej ścieżki leczenia. „Zawsze była mentalność, że jesteś zdrowy, dopóki nie jesteś chory, zamiast być powyżej linii wellness i być aktywistą własnego zdrowia i dobrego samopoczucia,” mówi Sabrina, podkreślając swoje zaangażowanie w holistyczne podejście do leczenia raka.

Zmiany Stylu Życia Wspomagające Leczenie Raka

Gauer zaznacza, że operacja była niezbędna do usunięcia guza, ale to zmiany stylu życia i dieta, a także terapia tlenowa, przyczyniły się do jej obecnego stanu zdrowia. Obecnie pracuje w Just Juice 4 Life, gdzie jej holistyczny styl życia i podejście do leczenia raka znajdują odzwierciedlenie w jej codziennej pracy.

Konsultacje z Lekarzem w Procesie Leczenia Raka

Jak zawsze, wybór metody leczenia raka powinien być omówiony i zatwierdzony przez lekarza prowadzącego, który może dostosować plan leczenia do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia pacjenta.


Pamiętaj, zawsze przed rozpoczęciem leczenie skonsultuj się z lekarzem.

Żródło: https://13wham.com/news/special-reports/unusual-chamber-helps-rochester-woman-beat-stage-4-cancer?fbclid=IwAR0t_bkjse3XAAt5bF8Hk1wNeGNSNPvMo7YVe5BCdiOl0cT2kFWDNna5MNs

Comments are closed.