Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

Black Week w FemmeMed Kraków!

black week

Najlepsza Oferta Dla Twojego Zdrowia i Samopoczucia! 🖤Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia może przynieść Black Week? Właśnie teraz masz okazję to odkryć! W FemmeMed przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe oferty, które dostępne są tylko od 20 do 24 listopada. To niezwykła okazja, aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w jeszcze bardziej przystępnej cenie.❤️

🎁 Kup dwie sesje tlenoterapii hiperbarycznej lub wodoroterapii, a trzecią otrzymasz GRATIS! To nie tylko okazja do oszczędności, ale przede wszystkim szansa na korzyści zdrowotne, jakie niosą ze sobą te innowacyjne terapie.

💡Ale to dopiero początek – przy zakupie sześciu zabiegów, zapłacisz jak za cztery. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają długoterminowych rozwiązań dla swojego zdrowia.

Ale to nie wszystko! Zabiegi możesz wykorzystać przez kolejne cztery miesiące, co daje Ci pełną swobodę w planowaniu Twoich wizyt.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszej oferty, przyjrzyjmy się nieco bliżej tlenoterapii hiperbarycznej i wodoroterapii. Postaramy się wyjaśnić dlaczego są tak cenione przez osoby dbające o swoje zdrowie.

Tlenoterapia hiperbaryczna podczas tygodnia Black Week

Tlenoterapia hiperbaryczna (HBOT) to metoda terapeutyczna polegająca na dostarczaniu pacjentowi 100% tlenu pod zwiększonym ciśnieniem. Proces ten odbywa się w specjalnej komorze hiperbarycznej, w której panuje zwiększone ciśnienie atmosferyczne. Chociaż to może brzmieć skomplikowanie, efekty tej terapii są zaskakująco proste i korzystne.

Korzyści płynące z tlenoterapii hiperbarycznej to między innymi:

 • Poprawa ogólnego stanu zdrowia: Tlenoterapia hiperbaryczna może wspomóc organizm w procesie regeneracji i naprawy tkanek. To z kolei może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia ogólnego.
 • Poprawa zdolności koncentracji: Wzrost dostarczenia tlenu do mózgu może poprawić funkcje poznawcze, w tym koncentrację i zdolność rozwiązywania problemów.
 • Leczenie wielu dolegliwości: Tlenoterapia hiperbaryczna jest stosowana w leczeniu wielu stanów klinicznych, w tym ran oparzeniowych, uszkodzeń mózgu, zespołu stresu pourazowego (PTSD) i wielu innych.
 • Przyspieszenie procesu gojenia: HBOT może znacząco przyspieszyć proces gojenia się ran i obrażeń, co jest istotne zarówno po operacjach, jak i w przypadku obrażeń sportowych.

Wodoroterapia

Wodoroterapia to nowoczesna metoda dostarczania organizmowi wodoru molekularnego (H2). Wodór molekularny jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów oraz ma zdolność neutralizowania szkodliwych wolnych rodników, które przyśpieszają procesy starzenia i mogą powodować różne schorzenia.

Dlaczego warto rozważyć wodoroterapię podczas Black Week:

 • Antyoksydacyjna ochrona: Wodór molekularny działa jako wyjątkowy antyoksydant, który może pomóc w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Chroni nasze ciało przed wpływem szkodliwych czynników środowiskowych i procesami starzenia.
 • Wspomaganie zdrowia: Badania naukowe sugerują, że wodór molekularny może mieć korzystny wpływ na zdrowie ogólnokondycyjne. Wliczając w tym na układ sercowo-naczyniowy i układ trawienny.
 • Ochrona przed chorobami: Długoterminowe stosowanie wodoroterapii może pomóc w zmniejszeniu ryzyka wielu chorób przewlekłych i poprawić naszą odporność.
 • Woda wodorowa jest nie tylko bezpieczna, ale także skuteczna, co potwierdzają badania naukowe.

📞Zadzwoń pod numer 12 312 07 37! Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dobrać odpowiednią terapię dla Ciebie. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Odwiedź nas podczas BLACK WEEK w jednej z naszych lokalizacji:

 •  Rzeczna 8/1,
 •  Raciborska 17,
 • Klimeckiego 8/75,
 • Koło Strzelnicy 3

Zobacz także nasz najnowszy wpis: KLIK

Comments are closed.