Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

Najbardziej wydajne inhalacje w Krakowie!

Z ogromną dumą ogłaszamy, że w jednym z naszych gabinetów w Krakowie, działa już najnowocześniejszy model inhalatora przeznaczonego do inhalacji wodorem. To zdecydowany lider wydajności, który produkuje aż 4200 ml wodoru na minutę, co sprawia, że jest najbardziej wydajnym urządzeniem w naszej ofercie. Inhalacje Inhalatorem to gwarancja zadowolenia i dobrego samopoczucia. Urządzenie daje możliwość inhalacji dwóch osób równocześnie, przy zachowaniu wysokiego stężenia produkowanego gazu. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasze urządzenia pochodzą od sprawdzonego dostawcy.

nowy najbardziej wydajny inhalator

Dlaczego warto wybrać inhalacje wodorem?

  1. Potencjalne właściwości przeciwzapalne. Badania sugerują, że inhalacje wodorem mogą mieć właściwości przeciwzapalne, co oznacza, że mogą pomagać w łagodzeniu stanów zapalnych w organizmie. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na różnego rodzaju choroby zapalne, takie jak astma czy przewlekłe choroby zapalne jelit.
  2. Ochrona przed stresem oksydacyjnym. Wodór ma potencjał antyoksydacyjny, co oznacza, że może pomagać w ochronie organizmu przed stresem oksydacyjnym, który może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, w tym chorób serca, cukrzycy czy starzenia się skóry.
  3. Bezpieczeństwo. Inhalacje wodorem są stosunkowo bezpieczne i nieinwazyjne. W przeciwieństwie do niektórych innych terapii, mogą być stosowane bez obaw o skutki uboczne czy interakcje z innymi lekami.
  4. Potencjalne korzyści dla zdrowia skóry. Badania sugerują, że inhalacje wodorem mogą przynosić korzyści dla zdrowia skóry, pomagając w łagodzeniu stanów zapalnych skóry oraz wspomagając procesy regeneracji i oczyszczania.

Gdzie mogę skorzystać z inhalacji w KCTH?

Aktualnie posiadamy 4 placówki w których możecie skorzystać z inhalacji wodorem:

  1. Filia Krowodrza: Kraków, ul. Rzeczna 8/1
  2. Filia Zabłocie: Kraków, ul. Klimeckiego 8/75
  3. Filia Ruczaj: Raciborska 17 (Pasaż Ruczaj)
  4. Filia Wola Justowska: Koło Strzelnicy 3 (Szpital Ortopedicum)

Skontaktuj się z nami!

telefonicznie: 12 312 07 37

mailowo: biuro@kcth.pl

Zobacz także: Infuzja tlenowa z masażem twarzy

Comments are closed.