Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

Infuzja tlenowa z masażem twarzy

infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to zabieg kosmetyczny, który polega na dostarczaniu tlenu pod wysokim ciśnieniem bezpośrednio do skóry twarzy. Proces ten ma na celu nawilżenie, odżywienie oraz regenerację skóry, a także wspomaganie absorpcji składników aktywnych zastosowanych podczas zabiegu. Infuzja tlenowa jest polecana dla osób poszukujących metod na poprawę wyglądu i kondycji skóry.

Jak działa na skórę infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa oferuje wiele korzyści dla skóry, w tym głębokie nawilżenie, poprawę jej kolorytu i struktury, redukcję drobnych linii oraz zmarszczek. Poprzez zastosowanie tlenu pod ciśnieniem, zabieg ten wspiera lepszą penetrację składników odżywczych w głąb skóry, co przyczynia się do jej regeneracji i odmłodzenia. Dodatkowo, infuzja tlenowa może pomóc w zwalczaniu problemów skórnych takich jak trądzik, zapewniając skórze zdrowy i promienny wygląd.

Dodatkowo podczas zabiegu wykonywany jest masaż twarzy, a łączenie infuzji tlenowej z masażem twarzy może znacznie zwiększyć korzyści płynące z zabiegu. Masaż twarzy nie tylko dodatkowo relaksuje i poprawia samopoczucie, ale również stymuluje krążenie krwi w skórze, co przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia komórek skóry. Dzięki temu składniki aktywne z infuzji tlenowej mogą być jeszcze skuteczniej wchłaniane, a efekty zabiegu – jak poprawa elastyczności, wygładzenie i ożywienie skóry – są bardziej widoczne i trwalsze. 

infuzja tlenowa

Jak wygląda zabieg?

  • Oczyszczanie skóry: Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry, aby usunąć zanieczyszczenia i przygotować skórę do dalszych etapów.
  • Tlenowy zabieg nawilżający: Następnie stosuje się specjalistyczne serum nawilżające w połączeniu z tlenem, aby intensywnie nawilżyć skórę i dostarczyć jej niezbędnych składników odżywczych.
  • Aplikacja tlenu przy pomocy specjalnej końcówki: Tlen pod wysokim ciśnieniem jest aplikowany na skórę, co wspomaga głębokie przenikanie składników aktywnych z serum i stymuluje procesy regeneracyjne skóry.
  • Masaż twarzy: Masaż twarzy, jest kluczowym krokiem w celu zwiększenia efektywności zabiegu. Polega na delikatnych, ale skutecznych technikach masażu, które stymulują mięśnie twarzy, poprawiają krążenie krwi i limfy, co przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry. Masaż pomaga również w relaksacji i redukcji napięcia mięśniowego, co może przyczynić się do zmniejszenia widoczności linii mimicznych i zmarszczek. 
  • Terapia fotodynamiczna: Na koniec zabiegu wykorzystuje się światło LED, aby aktywować składniki serum, co przyczynia się do poprawy kondycji skóry, jej regeneracji oraz ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Terapia fotodynamiczna wspiera również produkcję kolagenu, co sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

ZOBACZ TAKŻE:
Tlenoterapia hiperbaryczna w abonamencie

Jak wprowadzić zdrowe nawyki

Comments are closed.