Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

DNI OTWARTE – TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA

DNI OWARTE 8-13 maja 2023r. w Szpitalu Ortopedicum i Pasażu Ruczaj będzie można skorzystać z DARMOWYCH zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej! To świetna okazja, aby poznać tę metodę leczenia i dowiedzieć się, jak może ona pomóc w poprawie zdrowia. Promocja kierowana jest do nowych osób w naszej placówce.

Na czym polega tlenoterapia hiperbaryczna?

Tlenoterapia hiperbaryczna polega na podawaniu pacjentowi prawie 100% tlenu pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym w komorze hiperbarycznej.

Taka terapia może mieć wiele korzyści, takich jak przyspieszenie procesów gojenia, redukcja stanów zapalnych, poprawa krążenia i dotlenienie tkanek, a także wiele innych.

Dodatkowo tlen jest niezbędnym elementem naszego życia, ponieważ ludzki organizm wykorzystuje go we wszelkich procesach fizjologicznych. Ponadto każda choroba, czy nawet drobna niesprawność bezpośrednio lub pośrednio wiążę się z brakiem tlenu.

Wiele przyczyn niedotlenienia organizmu wynika z realiów naszego codziennego funkcjonowania: siedzącego trybu życia, braku ruchu, wysokiego poziomu stresu, zanieczyszczenia powietrza i smogu.

Komora hiperbaryczna – zastosowania

Znajdź chwilę i wpadnij do nas w dni otwarte!

Podczas DNIA BEZPŁATNYCH KONSULTACJI będziesz miał możliwość zwiedzenia naszej placówki oraz porozmawiania z naszymi doświadczonymi specjalistami. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tlenoterapii hiperbarycznej i naszej placówce, to serdecznie zapraszamy na nasze dni otwarte!

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA

W celu zapisania się na dni otwarte prosimy o kontakt telefoniczny!

tel:12 312 07 37

Lokalizacja:

Szpital Ortopedicum ul. Koło Strzelnicy 3

Pasaż Ruczaj ul. Raciborska 17

Jak do nas dojechać transportem miejskim?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *