Godziny otwarcia: pn - pt 9.00 - 20.00

Fizjoterapia

Fizjoterapia Kraków – KCTH.

Oferujemy usługi z zakresu fizjoterapii, ortopedii, rehabilitacji, drenażu limfatycznego. W naszym centrum posiadamy wysokiej klasy sprzęt do drenażu, terapii laserem czy falą uderzeniową. Fizjoterapia to nasza pasja – przekonaj się o tym sam!

fizjoterapia

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Mail: biuro@kcth.pl

Telefon: 730 174 307

LASER WYSOKOENERGETYCZNY

Laser wysokoenergetyczny BTL SWT+HIL 7W zapewnia unikalne połączenie dwóch najskuteczniejszych terapii w jednym aparacie. Otóż zastosowanie wysokiej mocy 7 W, która jest o wiele wyższa niż w zimnej laseroterapii, pozwala na głęboką penetrację, zapewniając przyczynową terapię bólu. Laser wysokoenergetyczny obejmuje szeroki zakres wskazań klinicznych od urazów i stanów zapalnych przez zmiany zwyrodnieniowe stawów. Fizjoterapia przy użyciu tego urządzenia jest szybka i skuteczna.

FALA UDERZENIOWA

Rezultatem terapii falą uderzeniową jest działanie przeciwbólowe, łagodzenie objawów stanu zapalnego, przyspieszenie procesów regeneracji tkanek, intensyfikacja syntezy kolagenu oraz proces angiogenezy, czyli tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Następuje także likwidacja niektórych zmian zwyrodnieniowo–wytwórczych, jak zwapnienia, fala uderzeniowa jest jedną z bardzo skutecznych procedur stosowanych na ostrogi piętowe. Ponadto poprzez przyspieszenie tempa metabolizmu, poprawę krążenia krwi, falę uderzeniową z powodzeniem stosuje się w celu wyeliminowania zmian skórnych, jak rozstępy i blizny.

PNEUMATYCZNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny to masaż poprawiający ogólną kondycję organizmu poprzez pobudzenie krążenia krwi oraz przepływu limfy. Oddziaływanie polegające na odpowiednim uciskaniu i masowaniu skóry w kierunku węzłów chłonnych poprawia metabolizm oraz przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, wspomagając tym samym układ odpornościowy organizmu. Dodatkowo masaż limfatyczny likwiduje obrzęki, redukuje cellulit, poprawia wygląd skóry, przyczynia się do lepszej przemiany materii oraz wspomaga krążenie obwodowe, zwłaszcza w kończynach dolnych. Pobudza naczynia limfatyczne i zapobiega zastojom, które skutkują obrzękami. Oprócz działania terapeutycznego jest również przyjemny, dlatego przez wiele osób uważany jest jako masaż relaksacyjny.

TERAPIA MANUALNA

W naszej placówce możesz skorzystać z usług fizjoterapeutycznych. Dzięki współpracy z kliniką FemmeMed prowadzimy terapię w zakresie: fizjoterapii ortopedycznej, fizjoterapii oddechowej, fizjoterapii uroginekologicznej, fizjoterapii kardiologicznej, a także osteopatii. Zapraszamy serdecznie na wizytę u naszych specjalistów.

FILIA KROWODRZA: ul. Rzeczna 8/1 Kraków

FILIA ZABŁOCIE: ul. Stanisława Klimeckiego 8/75

Znajdź nas również w social mediach, gdzie codziennie publikujemy treści związane ze zdrowiem i obalamy krążące w internecie mity:

Facebook: https://www.facebook.com/femmemedkrakow

Instagram: https://www.instagram.com/femme_med_krakow/

Zapraszamy również na naszego bloga: https://kcth.pl/blog/